Jaki porządny smartfon w przystępnej cenie

Prowadzisz aktywny tryb życia i na nic nie masz czasu? Szukasz smartfona, który wszystko zrobi za Ciebie i będzie niezawodny w każdej sytuacji? A może po prostu jesteś leniwy, jeżeli chodzi o elektronikę i stawiasz na wygodne rozwiązania, które ułatwiają Ci życie? Przedstawiamy najważniejsze cechy smartfona dla osób, które w życiu cenią komfort.

Jakie opcje powinien mieć Twój smartfon

Jeżeli jesteś zabiegany, z pewnością nie raz zdarzyło Ci się zapomnieć z domu portfela. Niekiedy zdajesz sobie z tego sprawę dopiero przy kasie – w takiej sytuacji niezastąpiony okazuje się NFC, który obsługuje jeden z powszechnie używanych serwisów płatnościowych, takich jak Google Pay. Dzięki tej opcji, Twój smartfon stanie się niczym portfel – będzie narzędziem do realizowania płatności oraz przechowalnią pieniędzy. To bardzo komfortowe rozwiązanie na miarę XXI wieku. Jakie inne opcje są mile widziane? Na przykład rozkazy głosowe. Dobrze skonfigurowany asystent głososwy potrafi bardzo ułatwić życie i wykonywanie codziennych obowiązków. iPhone 7 Plus używany przez miłośników Apple podobnie jak inne modele wyposażony jest w Siri. Telefony z Androidem mają wbudowanego Asystenta Google, który od niedawna mówi również po polsku, co jest sporym ułatwieniem dla osób, które nie władają angielskim. W jakich sytuacjach przydaje się ta opcja? Tak naprawdę może z niej korzystać przez cały dzień – aby wykonać telefon do konkretnej osoby, jeżeli prowadzisz samochód, gdy chcesz wysłać sms, ustawić budzik lub dowiedzieć się, jaka jest pogoda bez wstawania z łóżka.

Jaki smartfon dla osób ceniących komfort?

Nie ma nic gorszego niż rozładowana bateria – szczególnie jeżeli jesteśmy poza domem. Smartfon, który cały czas się rozładowuje potrafi być bardzo frustrujący, dlatego dla osób ceniących komfort priorytetem powinna być dobra bateria, która pozwoli na wielogodzinne użytkowanie sprzętu, bez konieczności podłączania go do ładowania. Duże znaczenie ma także szybkie ładowanie telefonu – dobrze, jeżeli jest on wstanie uzupełnić minimum 80% energii w około godzinę. Osoby ceniące wygodę w życiu stawiają na minimalistyczne i proste rozwiązania – mile widziany będzie wiec czytelny i przejrzysty system, który działa szybko i niezawodnie oraz nie zacina się w najważniejszych momentach. W zależności od Twoich upodobań i preferencji możesz wybrać Androida lub iOS. Który system jest wygodniejszy? Najwięcej zależy od Twoich przyzwyczajeń, jeżeli zawsze wybierałeś telefony z Androidem, przestawienie się na iPhona może zająć Ci kilka dni – wiele osób zauważa jednak, że działają one bardzo sprawnie, między innymi dzięki częstym aktualizacjom oraz są intuicyjne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here