Zabiegi medycyny estetycznej, które bezpiecznie odchudzają

Na przestrzeni ostatnich lat serca pacjentów zaczyna podbijać nowy zabieg w medycynie estetycznej – kriolipoliza. Dlaczego staje się ona tak popularna? Przede wszystkim jest to zabieg nieinwazyjny i bezpieczny. Przynosi on świetne efekty w pozbywaniu się tkanki tłuszczowej. To doskonała alternatywa dla liposukcji.

Kriolipoliza Katowice – działanie

Okazuje się, że komórki tłuszczowe nie są odporne na działanie niskich temperatur. Biorąc to pod uwagę opracowana została nowa technologia, która polega na zamrażaniu komórek tłuszczowych, które następnie w procesach metabolicznych są wydalane przez organizm. Wymrażanie tkanki tłuszczowej nie jest groźne ani dla naczyń krwionośnych, ani dla mięśni. Oznacza to, że w procesie mrożenia cierpi tylko tłuszcz, a właśnie o to chodzi. Dzięki temu zabiegi odchudzające Katowice są w 100% bezpieczne.

Zabiegi odchudzające Katowice – jak to wygląda?

Wymrażanie tkanki tłuszczowej odbywa się przy pomocy specjalnego aplikatora. Na skórę najpierw nakładany jest okład przeciwodrmożeniowy. Chroni on skórę przed niechcianymi odmrożeniami. Na okład przykładany jest aplikator, który zasysa skórę, a następnie ją zamraża. Nie jest to bolesne, po zabiegu można się spodziewać co najwyżej kilku siniaków i zaczerwienienia. Zabieg trwa około godziny, jest to jednak zależne o wielkości partii ciała na której jest wykonywany. Kriolipoliza jest najbardziej polecaną metodą do usuwania tkanki tłuszczowej z niewielkich partii ciała, takich jak brzuch, uda oraz twarz. Pacjenci chwalą sobie ten zabieg odchudzający przy usuwaniu tak zwanych boczków, których ciężko pozbyć się nawet dietą i ćwiczeniami. Rezultaty są widoczne gołym okiem już po miesiącu. Na ostateczne efekty czeka się do około 4 miesięcy. Czasami konieczne jest wykonanie tylko jednego zabiegu, czasem kilku. Wszystko ustalić należy ze specjalistą, który kriolipolizę będzie wykonywał. Ilość koniecznych zabiegów to bardzo indywidualna sprawa. Kriolipoliza katowice zapewnia utrzymanie się efektów przez pół roku. Można jednak się spodziewać, że w miejscach poddanych wymrażaniu tkanka tłuszczowa nie będzie się tak szybko osadzać jeszcze przez długi czas. Kriolipoliza to świetna alternatywa dla liposukcji. W tej metodzie nie trzeba używać skalpela, niczego się nie wycina, praktycznie od razu można powrócić do normalnego funkcjonowania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here