Jak zadbać o ciało przed przyjściem wiosny

Mimo śniegu za oknami, najwyższy czas pomyśleć o zbliżającej się wiośnie. Krótkie, zwiewne sukienki znowu wyciągniemy z szaf. Jednak nie dla każdej kobiety możliwość założenia delikatnej sukienki jest powodem do radości. Osoby, które walczą z nadmiarem tkanki tłuszczowej nie czują się dobrze latem. Liposukcja to sposób na uzyskanie idealnej figury. Co warto wiedzieć o tym zabiegu?

Liposukcja – czego można się spodziewać?

Odsysanie tłuszczu Katowice to zabieg, który pomoże wymodelować ramiona, uda, pośladki, podbródek czy policzki. Najpopularniejszym zabiegiem jest jednak liposukcja brzucha Katowice. To właśnie w tym miejscu tkanka tłuszczowa zbiera się najszybciej i jednocześnie najtrudniej ją usunąć.

Liposukcja Katowice to zabieg, który pozwala na usuniecie 3 – 4 litrów tłuszczu jednorazowo. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym lub w pełnej narkozie. Jest to uzależnione od ilości tkanki tłuszczowej, która musi zostać usunięta.

Trzeba pamiętać, że odsysanie tłuszczu Katowice to zabieg, który pozwala wymodelować sylwetkę, ale nie zapewni idealnego wyglądu, gdy pacjent nie będzie dbał o zdrowe żywienie i aktywne spędzanie czasu.

Liposukcja – rekonwalescencja

Liposukcja brzucha Katowice to zabieg, który wiąże się z pewnymi niedogodnościami. Po zabiegu pacjent musi spędzić 1 – 2 dni w szpitalu, gdzie lekarze obserwują, czy nie wystąpią żadne skutki uboczne.

Trzeba również pamiętać, że odsysanie tłuszczu Katowice wiąże się z przyjmowaniem środków przeciwbólowych po zabiegu. Ciało jest opuchnięte i występują siniaki, które stopniowo zaczynają znikać.

Po zabiegu liposukcji brzucha Katowice pacjent przez miesiąc czasu nosi specjalny kombinezon, który uciska i modeluje ciało. Jest on uszyty ze specjalnego materiału i należy w nim przebywać przez całą dobę.

Odsysanie tłuszczu Katowice to sposób na uzyskanie wymarzonej sylwetki. Koniecznie trzeba jednak pamiętać, że liposukcja katowice wymusza zmianę stylu życia. Zdrowe odżywianie, wprowadzenie aktywności fizycznej do planu dnia to konieczność, by zachować idealny wygląd.

Komórki tłuszczowe, które zostają usunięte w czasie zabiegu liposukcji Katowice nigdy już się nie odrodzą, ale trzeba pamiętać, że komórki tłuszczowe, które pozostały nadal mogą się rozrastać, gdy pacjent nie zachowa zdrowego trybu życia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here