Jak nałożyć naklejki na paznokcie?

Jeśli nie lubisz nudy i jednocześnie nie masz zbyt dużo czasu na manicure, zwróć uwagę na ozdoby. Dużą popularnością cieszą się naklejki do paznokci. Są ciekawe i nietuzinkowe. Dzięki nim łatwo i szybko ozdobisz swoje paznokcie. Mogą być wodne lub samoprzylepne.

Na co warto zwrócić uwagę, wybierając naklejki?

Najczęściej dostępne są w formie blistrów. Możesz je bez problemu dopasować do wielkości nadmiar. Nadmierną ilość naklejek do paznokci po prostu przytnij nożyczkami. Możesz też wyciąć konkretny wzorek lub motyw. Masz szerokie pole do popisu.

Takie ozdoby są niedrogie i efektowne. Dlatego warto rozważyć ich zakup. Naklejki do paznokci możesz łatwo i szybko nałożyć na hybrydę, żel, lakier, akryl lub naturalną płytkę. Jeśli chodzisz do stylistki, zapytaj, co może Ci zaproponować. Naklejki występują w różnorodnych wzorach i kolorach. Bardzo popularne są motywy kwiatowe i koronkowe. Jeśli wybierasz się na eleganckie przyjęcie, wybierz cyrkonie.

W ofercie znajdziesz też specjalne naklejki na Boże Narodzenie, Walentynki lub Wielkanoc. Są urocze i przypominają małe dzieła sztuki.

Naklejki wodne

Wodne naklejki do paznokci wymagają większej precyzji w aplikacji. Możesz nimi ozdobić całą płytkę lub tylko wybrany fragment. W ofercie znajdziesz zarówno jednokolorowe ozdoby, jak i wymyślne, ekstrawaganckie wzory. Nie zawsze cena przekłada się na ich jakość. Jednak wyrafinowane naklejki są zwykle droższe.

W pewnym stopniu przypominają zmywalne tatuaże. Do przyklejenia naklejek do paznokci, potrzebujesz wacików, nożyczek, pojemniczka z wodą i pęsety. Najpierw pomaluj dokładnie paznokcie wybranym lakierem i poczekaj, aż wyschnie. W tym czasie możesz wybrać wzorek. Ostrożnie go wytnij i namocz na chwilę w wodzie. Na pewno nie chcesz uszkodzić naklejki do paznokci. Dlatego przytrzymaj ją pęsetą. Dopóki nie wyschnie, możesz swobodnie ją przesuwać. Przyłóż naklejkę w wybranym miejscu i chwilkę poczekaj. Pamiętaj, by zdjąć folię ochronną. Znowu chwilę poczekaj. Teraz możesz już spokojnie pomalować paznokcie top coatem.

Zwykłe naklejki samoprzylepne

Jeśli dopiero uczysz się zdobić paznokcie, takie naklejki do paznokci są mniej kłopotliwe w aplikacji. W ofercie znajdziesz modele z cyrkoniami i w formie 3D. Wyglądają rewelacyjnie. Zobacz, na co warto zwrócić uwagę przy przyklejaniu takich naklejek do paznokci.

Na pewno musisz odpowiednio przygotować płytkę. Mają być suche i odtłuszczone. Teraz pomaluj je lakierem w dowolnym kolorze. Ostrożnie nałóż naklejkę do paznokci. Na koniec pamiętaj o top coat. Odpowiednio utwardza płytkę i utrwala efekt.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here