plecaki Vans

Dzieci i młodzież szkolna bardzo lubią wycieczki, które organizowane są kilka razy w roku. Tego typu wyjazdy to doskonała okazja do klasowej integracji i świetnej zabawy. Szkolne wycieczki pełnią także funkcję edukacyjną, jednak tutaj nauka odbywa się w nietypowych warunkach. Do każdego szkolnego wyjazdu warto się dobrze przygotować. Ważnym elementem takich przygotowań będzie zaplanowanie odpowiedniej garderoby i dodatków.

Od czego zależy dobór stroju na wycieczkę?

Zanim uczeń zdecyduje jakie ubrania i obuwie zabierze na wycieczkę, powinien zastanowić się, jak długo potrwa wyjazd i jaki będzie miał charakter. Najczęściej organizuje się wycieczki jednodniowe, w czasie których uczniowie jadą do dużego miasta, odwiedzają muzea, zabytki albo korzystają z atrakcji sportowych takich jak park linowy czy park trampolin. Przy takim planie dobrze sprawdzają się wygodne ubrania sportowe, na przykład bluzy od adidasa w kolekcji Answear. Niekiedy podczas wycieczki zaplanowana jest wizyta w teatrze, więc warto mieć ze sobą coś eleganckiego do przebrania. Dobór stroju zależeć będzie także od długości trwania wyjazdu. Jeśli wycieczka przewidziana jest na kilka dni, trzeba będzie zabrać nieco więcej ubrań i większy plecak. Odrębnego dostosowania się do sytuacji wymagają także zimowe wyjazdy w góry.

bluzy od adidasa w kolekcji Answear

Jakie ubrania najlepiej zabrać na szkolną wycieczkę?

Jak już wspomnieliśmy wyżej, ubrania na wycieczkę powinny być przede wszystkim wygodne. Bardzo dobrze sprawdzą się wszelkie komplety dresowe. Do tego można założyć cienką kurtkę jeansową, bomberkę albo kurtkę sportową. Nie brakuje też uczniów, którzy najlepiej czują się w jeansach i nie chcą z nich rezygnować także w trakcie wycieczki. Do takich spodni warto dobierać przewiewne koszulki od Tommiego Hilfigera, które dostępne są w wielu wzorach i kolorach. Przewiewna koszulka to dobry wybór, który sprawdzi się zarówno na spacerze jak i podczas podróży. Wybierając ubranie na wycieczkę, trzeba też dobrać wygodne buty. Jest to niezwykle ważne, gdyż uczniowie z pewnością będą pieszo pokonywać znaczne dystanse. Gdy jest gorąco, należy zabrać ze sobą także czapkę z daszkiem albo w przypadku dziewcząt kapelusz. Zawsze warto mieć także okulary przeciwsłoneczne.

Jaki plecak będzie odpowiedni na wycieczkę?

Na każdą wycieczkę, nawet tę krótką, uczeń potrzebuje spakować niezbędne drobiazgi i prowiant. Przy jednodniowych wycieczkach najlepszy będzie plecak o pojemności 25 l. To właśnie do niego spakowane zostaną: przekąski, picie, chusteczki higieniczne, ładowarka, aparat fotograficzny. Wygodny plecak to taki, który posiada wiele poręcznych kieszonek, ma przegródkę zewnętrzną na napój i wyposażony jest w wygodne i regulowane szelki. Takie właśnie cechy posiadają plecaki Vans, które dodatkowo mają wyściełane oparcie pleców i wzmocnione dno. Warto też mieć ze sobą saszetkę typu „nerka” do przechowywania telefonu i pieniędzy.

Szkolne wycieczki dla uczniów zwykle są radosnym wydarzeniem, po którym pozostają miłe wspomnienia. Aby tak było, do każdej takiej wycieczki warto się dobrze przygotować, dbając o odpowiedni dobór wygodnych ubrań i dodatków.

 

Artykuł sponsorowany

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here