zabiegi na rzęsy - które warto wykonać?

Zabiegi na rzęsy stały się bardzo popularne w ostatnim czasie. Dedykowane są głównie naturalnym rzęsom. Dzięki nim możemy je unieść, pogrubić, a nawet przyciemnić. Po zabiegu nasze spojrzenie jest odmienione, ale rzęsy zachowują swój naturalny wygląd. Do tego nie musimy już korzystać z zalotki lub doczepiania sztucznych rzęs. Jest to oszczędność czasu i pieniędzy.

Popularne zabiegi na rzęsy

Lifting rzęs

Lifting rzęs – jest to bezpieczny i nieinwazyjny zabieg, którego głównym celem jest uniesienie rzęs. Efekt jest podobny, jak po zastosowaniu zalotki, ale bardziej długotrwały. Oprócz uniesienia i podkręcenia rzęs, uzyskujemy również efekt optycznego wydłużenia i zagęszczenia. Czasami na zakończenie wykonywana jest również henna rzęs, dzięki temu ich kolor jest bardziej nasycony.

Lifting rzęs jest dedykowany szczególnie kobietom, które posiadają naturalnie długie, ale proste włoski. Z kolei odradza się jego wykonywanie, w przypadku bardzo cienkich i osłabionych rzęs oraz u osób, które borykają się z chorobami w obrębie oczu, takimi jak: jaska, zaćma, czy zespół suchego oka.

Przeczytaj tez: http://jami-jami.pl/jak-prawidlowo-oczyszczac-skore-twarzy/

Botoks rzęs

Botoks rzęs – jest to zabieg, którego głównym celem jest dogłębna regeneracja włosków. Z reguły wykonywany jest jako uzupełnienie zabiegu laminowania albo liftingu rzęs. Do jego przeprowadzenia wykorzystywane są produkty, które posiadają właściwości nawilżające oraz odżywcze. Bazujące na naturalnych olejkach, keratynie oraz kolagenie. Oprócz poprawy stanu rzęs, botoks ma również działanie utrwalające kolor. Zabieg tego typu najlepiej sprawdzi się w przypadku włosków, które wymagają regeneracji i wzmocnienia.

Laminowanie rzęs

Laminowanie rzęs jest podobne do zabiegu liftingu rzęs, jednak ma inne działanie. Jego działanie polega na uniesieniu, podkręceniu oraz odżywieniu rzęs, za pomocą keratyny. W efekcie włoski są podkręcone, wydłużone, wzmocnione oraz błyszczące. Efekt po takim zabiegu zwykle utrzymuje się przez 6-8 tygodni.

Laminowanie rzęs sprawdzi się najlepiej u kobiet, które nie przepadają za malowanie oczu, a chciałyby nadać lepszego wyrazu swojemu spojrzeniu.

Źródło: https://www.poprostukasia.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here