manicure hybrydowy
fot. pexels.com

Moda na manicure hybrydowy trwa! Ta forma manicure jest znacznie lepsza niż klasyczna, gdyż nie tylko wykazuje dbałość o nasze paznokcie, ale również powoduje, że ozdobny lakier jest o wiele bardziej trwały niż w klasycznej formie. Sprawdź, na czym polega fenomen tej metody.

Zobacz też: https://www.uroda.info.pl/paznokcie-hybrydowe-nowa-moda/

Manicure hybrydowy

Jeśli lubisz profesjonalne zabiegi kosmetyczne to z pewnością jest ci znana ta metoda manicure. Jeśli nie, a z kolei bardzo lubisz mieć zadbane paznokcie, to koniecznie musisz się z nią zaprzyjaźnić. Manicure hybrydowy wygląda nie tylko bardzo ładnie, ale również jest o wiele trwalszy od klasycznego manicure.

Manicure hybrydowy wykonują profesjonalne salony kosmetyczne ale możesz również go wykonać samodzielnie w domu, jeśli przygotujesz się wcześniej i zakupisz odpowiedni sprzęt do jego wykonania. Nie martw się, koszty zakupu zestawu do manicure hybrydowego nie są duże, a zdecydowanie warte inwestycji, jeśli lubisz mieć piękne i zadbane paznokcie.

Na czym polega?

Manicure hybrydowy to malowanie paznokci odpowiednimi lakierami, które są do niego przystosowane, a także utwardzanie ich pod wpływem reakcji z lampą UV. Jednakże to nie tylko samo pokrywanie płytki kolorem lakieru.

Manicure hybrydowy również zabezpiecza płytkę paznokci poprzez zastosowanie odpowiednich odżywek, które następnie przykrywa się lakierem hybrydowym.

Jego popularność opiera się głównie na tym, iż jest on bardzo trwały i odporny na wszelkie czynniki zewnętrze. Mając paznokcie pomalowane lakierami hybrydowymi oraz odpowiednio zabezpieczone masz również pewność, że twój manicure będzie w dobrym stanie przez kilka następnych tygodni.

Jeśli zatem cenisz sobie manicure, który nie tylko jest dobrze wykonany, ale także odporny na uszkodzenia oraz nie niszczy twoich paznokci, to jest to zdecydowanie metoda dla Ciebie! Możesz zakupić swój pierwszy zestaw do manicure hybrydowego i zacząć już dzisiaj własnoręczne malowanie paznokci oraz utwardzanie lakieru pod wpływem ciepła lampy UV. To nic trudnego!

Przeczytaj też: http://jami-jami.pl/wybielanie-zebow-domowymi-sposobami/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here