Podstawowe informacje na temat przeszczepu włosów

Piękne zadbane włosy bez wątpienia stanowią bardzo ważny atut urody dla każdej z płci. Niestety wraz z wiekiem albo w związku z problemami zdrowotnymi włosy można tracić i to dosłownie garściami. Na niektórych nie robi to większego wrażenia, dla innych jest natomiast bardzo dużym obciążeniem psychicznym I powodem stresu. Co można zrobić w tej sytuacji? Przeszczep włosów Śląsk to jeden z zabiegów pozwalających na odzyskanie włosów.

Przeszczep włosów Śląsk – podstawowe informacje

Czy do przeszczepu włosów kwalifikuje się dosłownie każdy pacjent? Niestety nie. Zanim ktokolwiek zacznie cieszyć się na możliwość poradzenia sobie z łysieniem za pomocą zabiegu przeszczepu włosów, musi skorzystać z bardzo szczegółowej konsultacji u lekarza trychologa, który oceni powody łysienia oraz stwierdzi, czy istnieje zasadność przeszczepu. Poza tym bardzo ważny jest ogólny stan zdrowia pacjenta, zatem każdy wcześniej musi wykonać szereg podstawowych badań oraz wybrać się na konsultację do kardiologa. Aby móc korzystać z zabiegu przeszczepu włosów trzeba przygotować zatem pełen pakiet dokumentów o swoim stanie zdrowia.

Przeszczep włosów Katowice opinie

Jeżeli pacjent zostanie prawidłowo zakwalifikowany do zabiegu, przeszczep włosów Katowice opinie są zwykle bardzo pozytywne, bo rzeczywiście udaje rozwiązać się problem na przykład nagich placów skóry na głowie w związku z łysieniem plackowatym. Współcześnie przeszczep włosów wykonuje się przy użyciu bardzo nowoczesnych robotów medycznych, dzięki czemu wszystko można wykonywać w zdecydowanie mniejszym bólu i bardziej precyzyjnie. Taki zabieg jest teraz mniej inwazyjne, jednak mimo wszystko pacjent musi nastawić się na rekonwalescencję. Przeszczep włosów w Katowicach cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród pacjentów. To jedno z kilku miast w Polsce, w których przeszczep włosów wykonuje się przy pomocy najnowocześniejszej technologii medycznej.

Efekty przeszczepu włosów

Na pierwsze efekty po przeszczepie pacjent będzie musiał poczekać kilka tygodni. Najpierw skóra głowie musi się zagoić, a mieszki włosowe przeszczepione w nowe miejsce muszą zacząć pracować. Dopiero po określonym czasie będzie można zatem stwierdzić, jak prezentuje się efekt po pierwszym zabiegu. Jeżeli pacjent ma więcej łysych miejsc na głowie, przeszczep trzeba będzie powtórzyć po jakimś czasie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here