Nowa generacja pojemników i skrzyniopalet

W obecnych czasach powszechnie korzysta się z wykonanych z tworzyw sztucznych kontenerów, pojemników i skrzyniopalet. Przydają się one bardzo np. do przechowywania produktów spożywczych, w tym owoców. Przykładem mogą być odpowiednio dostosowane skrzynie na jabłka, charakteryzujące się profilowaniem ułatwiającym prace magazynowe i transportowe.

Pojemniki w sam raz na owoce

Wspomniane skrzynie na jabłka bywają głębokie, duże, ale dostępne są też mniejsze i płytkie. Taka różnorodność pozwala zakupić pojemniki idealnie wpasowane w potrzeby i założenia. Każdy magazyn jest inny, dużo zależy też od tego, czy pojemnik ma służyć głównie do magazynowania, czy też może być użytkowany w transporcie. Niekiedy w tych samych skrzynkach magazynuje się i przewozi, ale nie jest to regułą. Dużo bardziej wielofunkcyjne są skrzyniopalety na jabłka, które ułatwiają transport, ale także zwykłe prace magazynowe. Mają większy rozmiar, ale w wielu przypadkach okazują się niezastąpione. Można wykorzystać je przy przekazywaniu owoców i dokonywaniu załadunku samochodów transportowych. Rozwiązania tego typu powinny być wysokiej jakości, wtedy posłużą najdłużej i będą korzystną inwestycją.

Profesjonalne wyposażenie magazynu

W magazynie spożywczym, np. istniejącym przy sklepie czy przetwórni soków, skrzynki na jabłka i inne owoce to podstawa wyposażenia. Dzięki nim można zachować doskonały porządek. Jest to bardzo ważne w związku z różnymi kontrolami i innymi formalnościami, które są obecne w tej gałęzi przemysłu. Porządek staje się istotny także dla pracowników magazynu, bo dużo łatwiej wykonują pracę i nie muszą wyrzucać dużych ilości zepsutych owoców. Wykonane z tworzywa skrzyniopalety na jabłka mogą być zawsze czyste, suche i do tego gwarantują cyrkulację powietrza. Jabłka mogą dojrzewać przez wymagany czas lub być przechowywane tak długo, jak jest to konieczne bez ryzyka, że za szybko ulegną gniciu. Skrzynki na jabłka wyposażone są w otwory, więc nawet kilka warstw owoców ułożonych w dużej skrzynki może zachować świeżość przez bardzo długi czas. W wielu magazynach korzysta się ze skrzyń i skrzyniopalet od tego samego producenta, co zwiększa łatwość dopasowania całości wyposażenia do półek i innych stosowanych rozwiązań.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here