Wymiana
Konsument ma prawo do wymiany bądź zwrotu zakupionego produktu, w przypadku gdyby nie spełniał jego oczekiwań.Chęć wymiany należy zgłosić obsłudze sklepu drogą telefoniczna lub mailową. Wówczas wybrany przez Klienta produkt zostanie zarezerwowany do momentu otrzymania przesyłki zwrotnej. O różnicach w cenie i konieczności uiszczenia dopłaty z tytułu wyboru droższego produktu Klient zostanie poinformowany drogą mailowa. Jeżeli otrzymany przez nas produkt jest w stanie idealnym, nie nosi śladów użytkowania, posiada wszystkie metki, oryginalne opakowanie i dowód zakupu, wysyłka kolejnego produktu następuje w przeciągu 24 godzin od momentu dostarczenia przesyłki zwrotnej od Klienta do naszej firmy.
Produkt, który podlega wymiane należy odesłać listem bądź paczką priorytetową na nasz adres:
REWAN F.H.U.
UL. SATURNA 7/3
83-010 STRASZYN
Koszt związany z odesłaniem produktu pokrywa Klient, nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.
Koszt ponownej wysyłki do Klienta ponosi Sklep Glamour Look w ramach świadczonych usług.
Zwrot
Zgodnie z
obowiązującymi w Polsce regulacjami prawnymi w zakresie handlu
internetowego, klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży zawartej na
odległość bez podania przyczyny w ciągu 10 dni roboczych od daty jej zawarcia. Podstawowym warunkiem przyjęcia zwrotu towaru jest jego
idealny stan: produkt jest nieużywany, czysty, pozbawiony zapachu (np:
kremy, perfumy), z nieoderwanymi metkami, kompletny wraz z oryginalnym,
nieuszkodzonym opakowaniem producenta. Jakiekolwiek ślady użytkowania uniemożliwiają zwrot towaru. Produkt należy odesłać wraz z otrzymanym paragonem lub fakturą VAT.
Produkt, który podlega zwrotowi należy odesłać listem bądź paczką priorytetową na nasz adres:
REWAN F.H.U.
UL. SATURNA 7/3
83-010 STRASZYN
Koszt związany ze zwrotem produktu pokrywa Klient, nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.
Zwrot zapłaconej przez Klienta ceny następuje nie później niż w terminie 7 dni od dnia otrzymania przesyłki zwrotnej, na wskazany rachunek bankowy.
Reklamacje
Obsługa Sklepu Glamour Look dokłada wszelkich starań by realizacja zamówienia złożonego przez Klienta przebiegła w sposób profesjonalny. Produkty oferowane w sprzedaży są weryfikowane, pod względem prawidłowości i staranności wykonania. Jednakże istnieje możliwość, iż pewne wady fabryczne nie zostały zauważone w trakcie kontroli i towar niepełnowartościowy trafił do Klienta. W takiej sytuacji prosimy o zgłoszenie problemu Obsłudze Sklepu Glamour Look drogą telefoniczną lub mailową w celu omówienia dalszej procedury postępowania.
Produkt, który podlega reklamacji z tytułu wad nie powstałych podczas transportu, należy odesłać listem bądź paczką priorytetową na nasz adres:
REWAN F.H.U.
UL. SATURNA 7/3
83-010 STRASZYN
Czas rozpatrzenia reklamacji nastepuje w nie później niż w terminie 7 dni od daty otrzymania przesyłki zwrotnej.
Koszt związany z reklamacją produktu do momentu jej rozpatrzenia pokrywa Klient, nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.
Zwrot zapłaconej przez Klienta ceny wraz ze wszystkimi kosztami następuje nie później niż w terminie 7 dni od daty pozytywnego rozpatrzenia, na wskazany rachunek bankowy.
Wysyłka kolejnego produktu wskazanego na wymianę następuje w przeciągu 24 godzin od momentu dostarczenia przesyłki zwrotnej od Klienta do naszej firmy.
Koszt ponownej wysyłki do Klienta ponosi Sklep Glamour Look w ramach świadczonych usług.
Uzasadnione reklamacje dotyczące uszkodzeń powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko na podstawie spisanego protokołu reklamacyjnego w obecności kuriera. Produkt należy do nas odesłać z otrzymanym dokumentem sprzedaży. Zwrot zapłaconej przez Klienta ceny wraz z przesylką następuje nie później niż w terminie 7 dni od daty otrzymania przesyłki zwrotnej, na wskazany rachunek bankowy.
Odpowiednio zabezpieczoną przesyłkę priorytetową należy odesłać na adres:
REWAN F.H.U.
UL. SATURNA 7/3
83-010 STRASZYN
Koszt związany z reklamacją produktu do momentu jej rozpatrzenia pokrywa Klient, nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.
Sklep nie ponosi odpowiedzialności za różnice w kolorystyce odzieży wynikające z odmiennych parametrów monitora.
Rozmiary odzieży wyprodukowanej przez kilku producentów mogą nieznacznie różnić się od siebie, dlatego też prosimy o zasugerowanie się dodatkową informacją o wymiarach w cm.
DLA ZAREJESTROWANYCH KLIENTÓW FORMULARZ REKLAMACYJNY DOSTĘPNY PO ZALOGOWANIU DO PANELU KLIENTA W ZAKŁADCE DZIAŁ REKLAMACJI (RMA).

